W skrócie

Wszystkie plecaki szkolne, pościele dla dzieci i klocki LEGO można kupić w naszym sklepie stacjonarnym. Bardzo łatwo dojedziesz z Lublina i Świdnika. Oferujemy plecaki CoolPack, St.Right, BackUp. Służymy poradą i dopasujemy plecak tak aby był pojemny i bezpieczny dla kręgosłupa i postawy dziecka. 
Siedziba i Magazyn HUMI.pl - odbiór zamówień: 
Krępiec ul. Jarzębinowa 47
Pracujemy
Pn. - Pt. 10:00-18:00
Sobota 10:00 -14:00

Paczkomaty 10,99zł 
Przelew kurier 14,99zł 
Pobranie kurier 16,99zł 

Koszty przesyłki są zryczałtowane, niezależnie od kwoty zamówienia.

Konto
35 1140 2004 0000 3102 5315 6007 

Kontakt telefoniczny
kom. 664 204 601
lub
kom. 608 652 322

Polecamy Darmową Dostawę Lokalną* Dostarczamy zamówienia do Świdnika, Krępca, Mełgwi, Kazimierzówki i Kalinówki

Płatność na miejscu gotówką lub kartą

Zapłacisz kartą w HUMI
Pełne dane i mapka dojazdowa dostępna w Regulaminie
Pościel dla dzieci Świdnik Zapraszamy

Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Blog wpisy
Seria LEGO na podstawie kultowej serii Star Wars. Licencja Lucasfilm.
Gwiezdne Wojny z klockami LEGO... zabawa gwarantowana.

LEGO 75266 Sith Troopers Battle Pack STAR WARS

LEGO 75266 Sith Troopers Battle Pack STAR WARS
LEGO 75266 Sith Troopers Battle Pack STAR WARS

LEGO Star Wars 75266 Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™

 • Zestaw 75266 z pojazdem do zbudowania to świetna propozycja dla młodszych dzieci, która pozwoli im poprowadzić do walki żołnierzy Sithów i odtworzyć sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”.
 • Mnóstwo elementów inspirujących do wymyślania opowieści — cztery fajne minifigurki oficera Najwyższego Porządku, żołnierza Sithów oraz dwóch żołnierzy Sithów z plecakami odrzutowymi, cztery blastery na klocki i dwa plecaki odrzutowe.
 • Idealny zestaw, by zebrać kolekcję armii szturmowców LEGO®, z mnóstwem klocków pobudzających wyobraźnię małych fanów. Oficer Najwyższego Porządku i żołnierz z plecakiem odrzutowym to nowości na styczeń 2020 r.
 • Szybki w budowie zestaw bitewny żołnierzy Sithów zawiera 105 elementów i będzie doskonałym prezentem pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które dzięki niemu poznają pełen przygód świat LEGO® Star Wars™.
 • Ścigacz Najwyższego Porządku z LEGO Star Wars™ ma ok. 4 cm wysokości, 10 cm długości i 8 cm szerokości. Dzięki temu dziecko może go łatwo zabrać do plecaka lub torby razem z minifigurkami i bawić się w podróży.
 • Ta zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii, bo jest napędzana dziecięcą wyobraźnią! Mali fani rozwiną swoje zdolności twórcze poprzez zabawę postaciami z filmowej sagi i przy odgrywaniu scenek z filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”.
 • Dzięki instrukcjom Instructions PLUS, które są dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life, nawet młodsi konstruktorzy mogą teraz mieć ogromną satysfakcję z samodzielnego budowania. Ani się obejrzą, jak zostaną mistrzami budowania!
 • Zestawy LEGO® Star Wars™ to doskonała propozycja dla dzieci i dorosłych fanów, którzy lubią odtwarzać sceny z filmowej sagi, wymyślać własne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele kolekcjonerskie.
 • Klocki LEGO® można łączyć i rozdzielać bez użycia Mocy! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą do siebie pasować.
 • Klocki i elementy LEGO® są testowane na wszystkie możliwe sposoby — zrzucane, podgrzewane, zgniatane i skręcane. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — ziemskie i galaktyczne

5702016617122

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 72,80 zł 79,80 zł
szt.
 • promocja
 • nowość

LEGO 75267 Mandalorian Battle Pack STAR WARS

LEGO 75267 Mandalorian Battle Pack STAR WARS
LEGO 75267 Mandalorian Battle Pack STAR WARS

LEGO Star Wars 75267 Zestaw bojowy Mandalorianina™ 

 • Niezwykły zestaw 75267 pozwoli dzieciakom zbudować armię straszliwych mandaloriańskich wojowników z serialu telewizyjnego „Star Wars: The Mandalorian” i zacząć wymyślać własne emocjonujące historie.
 • Cztery minifigurki mandaloriańskich wojowników z blasterami na klocki, fort obronny z możliwością zamontowania blastera oraz strzelający klockami ścigacz to zestaw, który pozwala rozegrać wiele scenariuszy bitew z uniwersum Star Wars™.
 • Nadaje się w sam raz dla fanów serii LEGO® Star Wars™ budujących własną armię. Zawiera klocki, które zainspirują dzieci do zabawy i budowania w pojedynkę lub w grupie oraz łączenia tej zabawki z innymi zestawami LEGO Star Wars.
 • Mandaloriański zestaw Star Wars™ składa się ze 102 elementów i można go szybko zbudować, a także szybko naprawić po bitwie. Będzie doskonałym prezentem dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 lat — na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji.
 • Mandaloriański ścigacz z zestawu LEGO® Star Wars™ ma ok. 4 cm wysokości, 8 cm długości i 6 cm szerokości — w sam raz, by włożyć go do plecaka wraz z fortem i minifigurkami i zabrać w podróż.
 • Ta kolekcjonerska zabawka konstrukcyjna LEGO® nie wymaga baterii — jest zasilana przez dziecięcą wyobraźnię, więc przygody w uniwersum Star Wars™ mogą trwać bez końca!
 • Teraz nawet małe dzieci mogą rozwijać umiejętności budowania. Pomogą im w tym instrukcje Instructions PLUS dostępne w darmowej aplikacji LEGO® Life, które pozwalają przybliżać i obracać widok oraz w miarę postępów budowania wizualizować powstający model.
 • Zestawy LEGO® Star Wars™ to doskonała propozycja dla dzieci i dorosłych fanów, którzy lubią odtwarzać słynne sceny z filmowej sagi, wymyślać własne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele.
 • Klocki LEGO® już od 1958 roku spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu można je za każdym razem łatwo połączyć i rozdzielić — bez używania Mocy!
 • Klocki i elementy LEGO® są badane na wiele sposobów — zrzucane, podgrzewane, zgniatane i skręcane. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — ziemskie i galaktyczne

5702016617139

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 72,80 zł 79,80 zł
szt.
 • promocja

LEGO 75276 Kolekcjonerski Hełm Szturmowca STAR WARS

LEGO 75276 Kolekcjonerski Hełm Szturmowca STAR WARS
LEGO 75276 Kolekcjonerski Hełm Szturmowca STAR WARS

LEGO Star Wars 75276 Hełm Szturmowca 

 • Miłośnicy „Gwiezdnych Wojen™” mogą zadeklarować swoją lojalność Imperium — i pochwalić się elitarnymi umiejętnościami konstrukcyjnymi LEGO® — budując i ustawiając na półce niesamowicie szczegółową replikę hełmu szturmowca (75276).
 • Charakterystyczny kształt i autentyczne detale hełmu szturmowca zostały wspaniale oddane z klocków LEGO® ozdobionych szczegółowymi naklejkami. Model można ustawić na podstawce z tabliczką z nazwą, która przywodzi na myśl niezapomniane sceny akcji z filmów „Gwiezdne Wojny™”.
 • Hełm jest częścią serii wspaniałych kolekcjonerskich modeli LEGO® Star Wars™ do zbudowania i ustawienia na półce. Zobacz też Hełm Boby Fetta (75277).
 • Model Star Wars™ złożony z 647 elementów będzie świetnym prezentem urodzinowym, świątecznym lub upominkiem niespodzianką dla dorosłych fanów serii i zapewni satysfakcjonujące wyzwanie dla każdego doświadczonego konstruktora LEGO®.
 • Imponujący, kolekcjonerski zestaw LEGO® Star Wars™ Hełm szturmowca ma ok. 18 cm wysokości, 13 cm szerokości i 14 cm głębokości, więc zrobi ogromne wrażenie jako ozdoba domu lub miejsca pracy.
 • Budowanie modelu niewymagającego baterii to spokojna, relaksująca rozrywka. Odpręż się, odetchnij głęboko i zbuduj niezwykły model LEGO® Star Wars™ Hełm szturmowca™!
 • Chcesz kupić ten model zagorzałemu miłośnikowi „Gwiezdnych Wojen”, który nigdy nie budował zestawów LEGO®? Nie martw się! W komplecie są szczegółowe instrukcje, więc każdy może spróbować swoich sił w budowaniu tej wymagającej konstrukcji i dodać do swojej kolekcji własnoręcznie zbudowany model dekoracyjny.
 • W naszej ofercie znajdzie się zestaw LEGO® Star Wars™ dla fanów w każdym wieku — bez względu na to, czy wolą odtwarzać sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu budować imponujące modele do ustawienia na półce.
 • Klocki LEGO® można łączyć i rozdzielać bez przechodzenia na ciemną stronę Mocy! Spełniają one najwyższe standardy branżowe, więc doskonale do siebie pasują, a zabawa nimi nie wymaga siły.
 • Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal wszystkie możliwe sposoby. Dzięki temu masz pewność, że ten kolekcjonerski model szturmowca LEGO® Star Wars™ spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — światowe i kosmiczne

5702016617214

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 277,80 zł
szt.
 • nowość

LEGO 75277 Kolekcjonerski Hełm Boby Fetta STAR WARS

LEGO 75277 Kolekcjonerski Hełm Boby Fetta STAR WARS
LEGO 75277 Kolekcjonerski Hełm Boby Fetta STAR WARS

LEGO Star Wars 75277 Hełm Boby Fetta

 • Zbuduj model Hełm Boby Fetta (75277), upamiętniający jednego z najstraszniejszych łowców nagród w uniwersum „Gwiezdnych Wojen™”. Czy Twoje umiejętności konstruktora LEGO® wystarczą, by ukończyć to dzieło?
 • Autentyczne detale hełmu Boby Fetta zostały pięknie odwzorowane za pomocą klocków LEGO®. Model stoi na podstawce z tabliczką z nazwą i przywołuje na myśl emocjonujące sceny z filmów „Gwiezdne Wojny™”.
 • Hełm Boby Fetta jest częścią serii kolekcjonerskich modeli LEGO® Star Wars™ do zbudowania i ustawienia na półce. Zobacz też inny model - Hełm szturmowca (75276).
 • Zawierający 625 elementów hełm Boby Fetta z serii Star Wars to najlepszy prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub z innej specjalnej okazji dla dorosłych miłośników „Gwiezdnych Wojen™” oraz każdego doświadczonego konstruktora LEGO®, któremu marzy się wymagający zestaw do złożenia.
 • LEGO® Star Wars™ Hełm Boby Fetta™ ma ok. 18 cm wysokości, 11 cm szerokości i 11 cm głębokości. Nie zajmuje dużo miejsca, ale jego wyraziste szczegóły z pewnością przykują wzrok każdego fana sagi.
 • Imponujący model konstrukcyjny zapewnia kreatywnym dorosłym spokojną, relaksującą rozrywkę. Znajdź więc chwilę dla siebie, odetchnij głęboko i zbuduj fantastyczny zestaw Star Wars™ do ustawienia na półce.
 • Chcesz kupić model hełmu Boby Fetta dla miłośnika „Gwiezdnych Wojen™”, który nigdy nie budował z klocków LEGO®? Bez obaw. W komplecie są przejrzyste, szczegółowe instrukcje, więc każdy może samodzielnie złożyć ten wymagający zestaw.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO® Star Wars™ ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Można używać ich do odtwarzania klasycznych scen z filmów „Gwiezdne Wojny”, wymyślać własne, emocjonujące historie, lub po prostu zbudować modele i ustawić na półce. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie!
 • Klocki LEGO® można łączyć i rozdzielać bez użycia Mocy! Spełniają one najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i z łatwością łączą się ze sobą podczas budowania.
 • Klocki i elementy LEGO® są badane na wiele sposobów — zrzucane, podgrzewane, zgniatane i skręcane. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw LEGO Star Wars™ spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — ziemskie i galaktyczne

5702016617221

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 277,80 zł
szt.
 • nowość

LEGO 75203 Star Wars Komora na Hoth

LEGO 75203 Star Wars Komora na Hoth
LEGO 75203 Star Wars Komora na Hoth

LEGO 75203 Star Wars Komora medyczna na Hoth 

 • W zestawie dwie minifigurki LEGO®: księżniczka Leia z nadrukiem z Hoth i Luke Skywalker oraz droidy 2-1B i FX-7.
 • Zestaw obejmuje otwierany zbiornik z bactą, do którego zmieści się minifigurka, obracającego się droida medycznego FX-7, fotel obrotowy do badań, łóżko, umywalkę i szuflady
 • Akcesoria: strzykawki, butelka, kubek i nożyczki.
 • Odegraj własne niezwykłe sceny z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje”.
 • Komora medyczna (rozłożona) ma ok. 10 cm wysokości, 21 cm szerokości i 18 cm głębokości.

 

5702016110616

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 194,80 zł
szt.

LEGO 75246 Działo na Gwieździe Śmierci Star Wars

LEGO 75246 Działo na Gwieździe Śmierci Star Wars
LEGO 75246 Działo na Gwieździe Śmierci Star Wars

LEGO 75246 Działo na Gwieździe Śmierci Gwiezdne Wojny W zestawie minifigurki LEGO® Star Wars™: Obi-Wan Kenobi i strzelec Gwiazdy Śmierci.
• Model LEGO® Działo na Gwieździe Śmierci, stworzony w oparciu o kluczową scenę z pierwszego filmu „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja” zawiera wieżę kontrolną z promieniem przyciągającym oraz obrotowe i podnoszone działo laserowe wyposażone w sprężynowe działka i miejsce na przyczepienie pocisków.
• Broń: niebieski miecz świetlny Obi-Wana Kenobiego i pistolet blasterowy strzelca Gwiazdy Śmierci.
• Produkt z serii LEGO® Star Wars™ to doskonały prezent urodzinowy, świąteczny lub po prostu prezent ze świata „Gwiezdnych wojen” na każdą okazję.
• Zestaw konstrukcyjny inspirowany pierwszym filmem z serii Star Wars™ ma ok. 9 cm wysokości, 16 cm szerokości i 11 cm głębokości.

5702016370720

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 83,80 zł 89,99 zł
szt.
 • promocja

LEGO 75247 Rebelianci Statek A-Wing

LEGO 75247 Rebelianci Statek A-Wing
LEGO 75247 Rebelianci Statek A-Wing

LEGO 75247 Rebeliancki myśliwiec A-Wing Star Wars Zestawy LEGO® 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.
• W zestawie dwie minifigurki LEGO® Star Wars™: pilot myśliwca A-Wing i legendarny droid C-3PO.
• W komplecie łatwy do zbudowania myśliwiec A-Wing oraz niewielka stacja obsługi z barierką, kluczem i innymi detalami.
• A-Wing znany z hitowego filmu „Gwiezdne wojny™: Nowa nadzieja” ma otwierany kokpit na minifigurkę pilota, a także podstawkę startową, która pozwoli Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO® i zabawy w odległej galaktyce LEGO® Star Wars.
• W zestawie znajdziesz pistolet blasterowy pilota A-Winga oraz pałeczki sygnalizacyjne dla C-3PO.
• Zestawy LEGO® 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi kreatywnymi zestawami do budowania LEGO.
• Doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.
• Zestawy LEGO® 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
• Połącz model z zestawami 4+ 75235 Atak myśliwcem X-Wing oraz 75237 Atak myśliwcem TIE, by przeżyć jeszcze więcej przygód z serii LEGO® Star Wars™.

5702016370430

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 56,80 zł 69,99 zł
szt.
 • promocja

LEGO 75258 Star Wars Ścigacz Anakina

LEGO 75258 Star Wars Ścigacz Anakina
LEGO 75258 Star Wars Ścigacz Anakina

LEGO 75258 Ścigacz Anakina W zestawie trzy minifigurki LEGO® Star Wars™: Anakin Skywalker, Padmé Amidala oraz dodatkowa, rocznicowa minifigurka Luke’a Skywalkera w kombinezonie pilota X-winga na odczepianej podstawce.
• Model konstrukcyjny LEGO® Star Wars™ ma duże silniki, wysuwane klapy, otwierany kokpit dla minifigurki i poręczny uchwyt ułatwiający zabawę.
• Broń: niebieski miecz świetlny Luke'a Skywalkera oraz blaster Padmé.
• W zestawie również klucz płaski Luke'a.
• Fryzura Padmé to nowość na kwiecień 2019 r.
• Model jest nową wersją klasycznego zestawu 7131 Ścigacz Anakina z 1999 r. i doskonale sprawdzi się jako prezent dla budowniczych LEGO® Star Wars™ w każdym wieku.
• Minifigurka pilota Luke’a Skywalkera stanowi wierne odwzorowanie oryginalnej minifigurki z 1999 r. i ozdobiona jest logo 20. rocznicy serii.
• Połączone podstawki minifigurek ze specjalnej edycji na 20. rocznicę serii LEGO® Star Wars™ będą świetną dekoracją.
• Odtwórz emocjonujące wyścigi z filmu „Gwiezdne wojny: Mroczne widmo” i inne sceny z tej popularnej sagi.
• Pojazd z serii LEGO® Star Wars™ ma ok. 10 cm wysokości, 35 cm długości i 12 cm szerokości

5702016370713

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 128,80 zł
szt.

LEGO 75194 Myśliwiec TIE MICROFIGHTERS

LEGO 75194 Myśliwiec TIE MICROFIGHTERS
LEGO 75194 Myśliwiec TIE MICROFIGHTERS

Klocki LEGO 75194 Myśliwiec TIE W zestawie minifigurka pilota TIE Najwyższego Porządku.
• Statek ma dwie wystrzeliwane rakiety, fantastyczne czerwone detale i miejsce na szczycie na minifigurkę.
• Zestaw zawiera również pistolet blasterowy pilota TIE.
• Zaatakuj mikromyśliwiec Sokoła Millennium z zestawu 75193, by przeżyć jeszcze więcej przygód ze świata Gwiezdnych wojen!
• Odegraj własne niezwykłe sceny z filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”.
• Ten zestaw z serii LEGO® Star Wars jest odpowiedni dla dzieci w wieku 6–12 lat.
• Model ma ok. 6 cm wysokości, 4 cm długości i 7 cm szerokości.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,80 zł
szt.

LEGO 75163 Imperialny wahadłowiec Star Wars

LEGO 75163 Imperialny wahadłowiec Star Wars
LEGO 75163 Imperialny wahadłowiec Star Wars

Klocki LEGO Star Wars 75163 Imperialny wahadłowiec Krennica  Zestaw zawiera minifigurkę pilota imperialnego wahadłowca.
• Wahadłowiec ma składane skrzydła, dwa miotacze klocków i otwarty kokpit, w którym można posadzić minifigurkę.
• Złóż skrzydła, załaduj wyrzutnie rakiet i przygotuj się na galaktyczne przygody.
• Zestaw zawiera również pistolet blasterowy pilota wahadłowca.
• Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 6-12 lat.
• Odtwórz własne niesamowite sceny akcji z filmowego hitu „Gwiezdne wojny: Rogue One”.
• Wymiary: ok. 8 cm wysokości, 8 cm długości i 11 cm szerokości ze złożonymi skrzydłami.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,80 zł
szt.

LEGO 75228 Kapsuła ratunkowa R2-D2 C-3PO Star Wars

LEGO 75228 Kapsuła ratunkowa R2-D2 C-3PO Star Wars
LEGO 75228 Kapsuła ratunkowa R2-D2 C-3PO Star Wars

LEGO 75228 kapsuła ratunkowa kontra Dewback W zestawie dwie minifigurki LEGO® Star Wars™: C-3PO i szturmowiec pustynny, a do tego figurka droida R2-D2. 
• Dewback ma ruchomą głowę i ogon, miejsca do przyczepienia broni oraz miejsce na minifigurkę szturmowca na wierzchu. 
• W komplecie jest też kapsuła ratunkowa z dużym silnikiem i miejscem na figurki C-3PO oraz R2-D2. 
• Akcesoria: elektrolornetka szturmowca pustynnego, lanca energetyczna oraz karabin blasterowy. 
• Dzięki oddzielnym instrukcjom budowania każdego modelu możesz złożyć ten fajny zestaw wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. 
• Odtwórz emocjonujące sceny z planety Tatooine znane z filmu „Gwiezdne wojny™: Nowa nadzieja”. 
• Jeszcze większe możliwości pomysłowej zabawy zapewni połączenie modelu z zestawami konstrukcyjnymi LEGO® Star Wars™ 75223 Naboo Starfighter™ oraz 75224 Sith Infiltrator™. 
• Dewback ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości. 
• Kapsuła ratunkowa ma ok. 4 cm wysokości, 8 cm długości i 4 cm szerokości

5702016370379

Dostępność: brak towaru

Cena: 89,99 zł

LEGO 75229 Star Wars Ucieczka z Gwiazdy Śmierci

LEGO 75229 Star Wars Ucieczka z Gwiazdy Śmierci
LEGO 75229 Star Wars Ucieczka z Gwiazdy Śmierci

LEGO 75229 Ucieczka z Gwiazdy Śmierci W zestawie trzy minifigurki: Luke Skywalker, księżniczka Leia oraz szturmowiec, a do tego figurka LEGO® droida myszy.
• Fragment Gwiazdy Śmierci na zawiasach składa się z wejścia, drzwi zamykanych za pomocą dźwigni, chowanego chodnika oraz kolumny z platformą, drabiną, ukrytym droidem myszą, otwieranym schowkiem na elektrolornetkę oraz funkcją zrzucania szturmowca w dół.
• Broń: miecz świetlny Luke'a i dwa blastery.
• W tym zestawie konstrukcyjnym znajdziesz również hak z liną Luke'a.
• Odtwórz niezapomnianą scenę ucieczki z filmu „Gwiezdne wojny™: Nowa nadzieja” lub wymyśl własne, kreatywne scenariusze zabawy!
• Model sceny z Gwiazdy Śmierci (rozłożony) ma ok. 15 cm wysokości, 16 cm szerokości i 8 cm głębokości

5702016370386

Dostępność: brak towaru

Cena: 107,80 zł 129,99 zł
 • promocja

LEGO Star Wars 8083 - Rebel Trooper BP UNIKAT

LEGO Star Wars 8083 - Rebel Trooper BP UNIKAT
LEGO Star Wars 8083 - Rebel Trooper BP UNIKAT

Klocki Lego Star Wars 8083 - Rebel Trooper Battle Pack Pomóż rebeliantom bronić swojej bazy na planecie Hoth! Zbuduj siły rebeliantów i świętuj 30-lecie premiery Imperium Kontratakuje. Gdy siły Imperium atakują tajną bazę na lodowej planecie pilot Ze...

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 117,80 zł
szt.

LEGO 75195 Ski Speeder vs Maszyna krocząca

LEGO 75195 Ski Speeder vs Maszyna krocząca
LEGO 75195 Ski Speeder vs Maszyna krocząca

Klocki LEGO 75195 Ski Speeder kontra Maszyna krocząca W zestawie 2 minifigurki: pilot śmigacza Rebelii i kierowca maszyny kroczącej Najwyższego Porządku.
• W zestawie śmigacz rebelii oraz ciężka maszyna krocząca Najwyższego Porządku. Każdy z pojazdów ma mnóstwo realistycznych detali, jest uzbrojony w 2 miotacze klocków i ma na górze miejsce na minifigurkę.
• W zestawie broń: 2 pistolety blasterowe.
• Podziel się radością budowania z przyjaciółmi i rodziną.
• Odegraj własne niezwykłe sceny z filmowego hitu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.
• Ten zestaw z serii LEGO® Star Wars odpowiedni dla dzieci w wieku 6–12 lat.
• Ślizgacz Rebelii ma ok. 3 cm wysokości, 10 cm długości i 11 cm szerokości.
• Ciężka maszyna krocząca Najwyższego Porządku ma ok. 6 cm wysokości, 8 cm długości i 5 cm szerokości.

Dostępność: brak towaru

Cena: 97,80 zł

LEGO 75225 Elitarni gwardziści Star Wars 4 figurki

LEGO 75225 Elitarni gwardziści Star Wars 4 figurki
LEGO 75225 Elitarni gwardziści Star Wars 4 figurki

LEGO 75225 Elitarni gwardziści pretorianie W zestawie cztery minifigurki LEGO® Star Wars™: trzech elitarnych gwardzistów pretorianów oraz szturmowiec Najwyższego Porządku, a także figurka droida szkoleniowego LEGO. 
• Model z serii LEGO Star Wars™ zawiera platformę szkoleniową z dwiema obrotowymi podstawkami oraz stojak na broń. 
• Broń: topór wibracyjny, kij energetyczny, podwójne ostrze wibracyjne oraz miotacz klocków szturmowca. 
• Zakręć podstawkami i rozpocznij emocjonujący trening bojowy! 
• Dwóch strażników ma nowe hełmy (nowość na styczeń 2019 r.). 
• Przygotuj się do karkołomnych scen akcji z filmu „Gwiezdne wojny™: Ostatni Jedi”! 
• Platforma szkoleniowa ma ok. 11 cm wysokości i 7 cm głębokości 

5702016370119

Dostępność: brak towaru

Cena: 59,80 zł 69,99 zł
 • promocja

LEGO 75245 Kalendarz adwentowy STAR WARS

LEGO 75245 Kalendarz adwentowy STAR WARS
LEGO 75245 Kalendarz adwentowy STAR WARS

Klocki LEGO 75245 Kalendarz adwentowy Star Wars Kalendarz adwentowy LEGO® Star Wars™ na 2019 r. zawiera 6 minifigurek i 4 figurki droidów LEGO®
• Codziennie otwieraj jedne drzwiczki i odkryj 24 zabawki do budowania LEGO® Star Wars™. 
• Każdy kolejny bożonarodzeniowy model pozwoli Twojemu dziecku poczuć magię świąt. 
• Świąteczne prezenty doskonale nadają się do ozdobienia pokoju lub powieszenia na choince.
• Wśród nich znajdziesz 13 kolekcjonerskich minizabawek: niszczyciel gwiezdny Najwyższego Porządku, wahadłowiec Kylo Rena, blaster szturmowca, X-Wing Poe'a, transporter wojskowy Ruchu Oporu, wyspę Ahch-To, quadjumper, działo Gwiazdy Śmierci, droid-czołg Sojuszu Korporacyjnego, MTT, kapsułę ratunkową, działo z Hoth oraz dwukadłubowy pojazd repulsorowy.
• Kalendarz zawiera również figurki LEGO®, wśród których znajdziesz szturmowca Najwyższego Porządku, Chewbaccę, unikatową figurkę Luke’a Skywalkera w stroju z wyspy Ahch-To, strzelca z Gwiazdy Śmierci, żołnierza Rebelii i pilota pojazdu repulsorowego, a do tego droida mysz, droida bojowego i mynocka.

5702016369847

Dostępność: brak towaru

Cena: 127,80 zł 139,99 zł
 • promocja
Kontakt
Artykuły szkolne kontakt Pościel Plecaki
664 204 601
Kontakt HUMI.pl LEGO
608 652 322
ZOBACZ - Kredki Farby

Kocki LEGO -10%

Twój koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Polecamy
ST.RIGHT - Plecak szkolny MAXI SQUARES BP1
ST.RIGHT - Plecak szkolny MAXI SQUARES BP1
109,00 zł 65,00 zł
szt.
Bezpieczeństwo

Certyfikat homeSSL gwarancją bezpieczeństwa składania zamówień w naszym sklepie. Certyfikat bezpieczeństwa SSL dla HUMI.pl

Szyfrowanie do 128/256-bit jest zapewnieniem poufności transmisji danych.

Możesz nam zaufać

Wyroznienia dla HUMI.pl

Otrzymaliśmy Wyróżnienie od niezależnego serwisu OPINEO za "Wysoką jakość obsługi".

Masz pewność!!!
11 lat na rynku

65 000 zadowolonych Klientów

3000 produktów na magazynie

Gwarancja

Kupując u nas masz pewność, że plecaki szkolne czy pościele dla dzieci są oryginalne i bezpieczne. 
Wszystkie produkty mają odpowiednie certyfikaty i licencje. Z naszej strony gwarantujemy szybką wysyłkę, solidne opakowanie i informację o postępach realizacji zamówienia. Kupujesz od firmy, nasze pełne dane są dostępne w Regulaminie. Nie ma obawy, że przesyłka nie zostanie wysłana.
Sprawdź nasze ceny, uczciwie konkurujemy i zapewniamy najniższe ceny w całej sieci. ZAPRASZAMY
Zespół HUMI.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl